Podsumowanie kiermaszu

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Pozostajemy jednak w świątecznym nastroju i podsumowujemy kiermasz, który odbył się w naszym przedszkolu w tym wyjątkowym czasie. Składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców oraz Dzieci, które czynnie uczestniczyły w przygotowaniu tego wydarzenia. Było pięknie, pysznie, kolorowo i nastrojowo. Na kiermasz zostały przygotowane budzące podziw ozdoby świąteczne, okazałe stroiki, pyszne ciasta i wiele, wiele świątecznych dekoracji. Wspólnymi siłami udało się zebrać:

3.232,50 zł

Kwota ta zasila konto Rady Rodziców i będzie służyć dobru naszych przedszkolaków.

Jednocześnie Rada Rodziców składa serdeczne życzenia noworoczne. Niech rozpoczynający się rok 2023 przyniesie moc pozytywnych wydarzeń, będzie czasem realizacji planów i osiągania sukcesów.