Home

Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Gdowie

na rok szkolny 2024/2025 

 

SZCZEGÓŁY:  Przedszkole Samorządowe w Gdowie – rekrutacja

*********************************************************************

PERON

POMOC – EMPATIA – ROZWÓJ – OPIEKA – NAUKA

Punkt Konsulatcji Psychologicznych w Gdowie

Szczegóły:  http://www.przedszkolegdow.pl/category/news/

*********************************************************************

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przedszkole realizuje projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 działanie 10.1.2. pt.” Idę do przedszkola – rozszerzenie działalności oraz wzbogacenie oferty edukacyjnej przedszkola”.

Ogólna wartość Projektu wynosi 1 169 250,00 zł w tym wkład własny Gminy Gdów w kwocie 176 000 zł stanowiący 15 % wartości projektu.

Okres realizacji Projektu 01.09.2017 r. – 31.12.2019 r.


Witamy na stronie internetowej Przedszkola Samorządowego w Gdowie. Każdy dorosły wie, że dzieciństwo to magiczny czas. Jest to okres niezapomnianej zabawy i rozpoczęcia edukacji, który w zasadniczy sposób wpływa na dalszy rozwój dziecka. Przedszkole Samorządowe w Gdowie kierujące się tymi priorytetami zapewnia swoim podopiecznym radość z przebywania wśród rówieśników i wspólnej zabawy połączonej z rozwijaniem indywidualnych talentów, zainteresowań i pasji. Nasze przedszkole zapewnia udział w szerokiej gamie zajęć o bogatej tematyce zarówno ruchowej jak i rozwijającej zdolności intelektualne.

Great friends

       Aktywność waszych dzieci kreowana jest przez wykwalifikowany i doświadczony zespół opiekunów. To właśnie oni budującmtaynhg3njg11529456_11529452 poczucie bezpieczeństwa i głębokie relacje z naszymi podopiecznymi uczą ich podstaw kontaktów z innymi rówieśnikami, przekazują niezbędną wiedzę, wzbudzają zainteresowanie otaczającym ich światem oraz z zaangażowaniem odpowiadają na nurtujące dzieci pytania. Zdobywanie nowych umiejętności poprzez twórczą zabawę odbywa się w specjalnie do tego zaprojektowanych, przestrzennych salach, bogato wyposażonych oraz zaaranżowanych tak by budzić w dzieciach chęć wspólnej aktywności w domowej atmosferze. Sale to nie tylko moc zabawek wywołujących radość wychowanków to również materiały edukacyjne, które pozwalają nam na realizowanie zajęć dydaktycznych w oparciu o podstawę programową. Wszystko to wpływa na realizację założonego przez nas celu, jakim jest harmonijny rozwój waszych dzieci w atmosferze tolerancji, zrozumienia, akceptacji, bezpieczeństwa a przede wszystkim radości dziecka.

Skip to content