Kadra

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.

Mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej.

W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy.

 

Dyrektor – Urszula Janicka

Wicedyrektor – Ewelina Filipiak

 

Nauczyciele i personel niepedagogiczny poszczególnych grup:

 

Grupa „Żabki”

Nauczyciele:

– Klaudia Piechnik  – wychowawca

– Natalia Tuleja – Starzec

Woźna oddziałowa: Agnieszka Jonak

 

Grupa „Motylki”

Nauczyciele:

– Katarzyna Hyży – wychowawca

– Karolina Kądziela

Woźna oddziałowa: Anna Urbanik

 

Grupa „Stokrotki”

Nauczyciele:

– Kinga Kasprzyk – wychowawca

– Justyna Wrześniak,

– Agnieszka Paruch,

Woźna oddziałowa: Sylwia Słowik

 

Grupa „Zajączki”

Nauczyciele:

– Katarzyna Kowalska  – wychowawca

– Joanna Walasek,

– Mariola Skowronek

Woźna oddziałowa: Agnieszka Gomółka

 

Grupa „Pszczółki”

Nauczyciele:

– Ewa Całka  – wychowawca

– Natalia Tuleja – Starzec

Woźna Oddziałowa: Agnieszka Kulma

 

Grupa „Niezapominajki

Nauczyciele:

– Joanna Długosz – wychowawca

– Agnieszka Paruch

Woźna oddziałowa: Krystyna Matuszyk

 

Grupa „Skrzaty”

Nauczyciele:

– Barbara Grygowicz – wychowawca

– Ewa Wrześniak

Woźna oddziałowa: Jadwiga Małek

 

Grupa „Maki”

Nauczyciele:

– Sylwia Więcław  – wychowawca

Woźna oddziałowa: Maria Szostak

 

Grupa „Biedronki”

Nauczyciele:

– Sylwia Wiejaczka – wychowawca

– Joanna Walasek

Woźna oddziałowa: Małgorzata Kowalcze

 

Grupa „Krasnale”

Nauczyciele:

– Anna Tabak – wychowawca

– Karolina Kądziela

Woźna oddziałowa: Małgorzata Chojnacka – Gąsior

 

Grupa „Jeżyki”

Nauczyciele:

– Monika Węglarz – wychowawca

– Marzena Góral,

– Urszula Janicka

Woźna oddziałowa: Joanna Stanisz

 

Grupa „Wesołe Żabki”

Nauczyciele:

– Joanna Paszkot – wychowawca

– Marzena Góral

– Wioletta Bębenek – nauczyciel wspierający

Woźna oddziałowa: Aneta Kostuch

 

Grupa „Kaczuszki”

Nauczyciele:

– Agata Marszałek – wychowawca

– Ewelina Filipiak,

– Ewa Wrześniak

Woźna oddziałowa: Aneta Zagórska

 

Grupa „Rybki”

Nauczyciele:

– Joanna Mróz- wychowawca

– Krystyna Kaperek

Woźna oddziałowa: Justyna Orzechowska

 

Grupa „Słoneczka”

Nauczyciele:

– Dorota Rozwadowska – wychowawca

– Ewa Szczygieł

Woźna oddziałowa: Justyna Zając

 

Grupa „Misie”

Nauczyciel:

– Mariola Skowronek – wychowawca

Woźna oddziałowa: Marzena Pytel

 

Nauczyciel języka angielskiego – Justyna Wrześniak

Nauczyciel religii – Jolanta Szczygieł

 

Kierownik administracyjno – gospodarczy – Magdalena Ciężarek- Juszczyk

Sekretariat – Danuta Marciniak

Intendentka – Beata Zychal

Konserwator – Adam Marciniak

 

Pracownicy kuchni:

– Dorota Gądek

– Katarzyna Nowak

– Danuta Pietrończyk

– Krystyna Stawarz

– Dorota Wróbel

Skip to content