Nowa część przedszkola

5 listopada, 2022 11:55 Informacje | News | Ogólne

Otwarcie nowej części

Przedszkola Samorządowego w Gdowie

Z udziałem zaproszonych Gości: Posła na Sejm RP Władysława Kosiniaka-Kamysza, Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa, Przewodniczącego Rady Gminy Gdów Tadeusza Ciężarka i Radnych Gminy Gdów, Skarbnika Gminy Gdów pani Katarzyny Lisowskiej, Dyrektorów Placówek Oświatowych i  przedstawicieli Rady Rodziców została otwarta i zaprezentowana nowa część Samorządowego Przedszkola, która mieści się na piętrze otwartego w styczniu br. Żłobka Samorządowego.

Prezentacji nowego obiektu dokonała dyrektor Przedszkola pani Urszula Janicka w asyście przedszkolaków, którzy dumnie pomagali w przecięciu symbolicznej wstęgi. W nowej części nad żłobkiem powstały pomieszczenia – m.in. cztery sale oraz sanitariaty – dla 64 dzieci ( trzy oddziały w tym jeden odział  integracyjny ) co oznacza, że od września tego roku w przedszkolu w Gdowie mamy już  blisko 400 dzieci.

Podsumowaniem uroczystości był program artystyczny w wykonaniu najstarszych przedszkolaków z grup: Skrzaty, Słoneczka oraz Krasnale. Nie zabrakło piosenek, tańca, wierszy oraz gry na instrumentach. Starszaki spisały się na medal o czym świadczyły gromkie brawa zebranych gości!

Więcej:

https://www.gdow.pl/aktualnosci/nowa-czesc-samorzadowego-przedszkola-uroczyscie-otwarta,art-3059?fbclid=IwAR2apVy8XxkTSKOnTbd1klim7CEmADBtZSPY2B3628l0HbQoNQr3BWqfn-U#prettyPhoto

Galeria:

Skip to content