Rajd Rowwerowy 2023 – Słoneczka

1 października, 2023 19:41 Informacje | News | Ogólne | Wydarzenia

Rajd Rowerowy 2023 – „Słoneczka”

28 września grupa Słoneczka wzięła udział w Rajdzie Rowerkowym, cyklicznie organizowanym w naszym przedszkolu.

Było to wydarzenie bardzo radośnie wyczekiwane przez dzieci. Na Gdowskim Zarabiu towarzyszyli nam rodzice i rodzeństwo zawodników, którzy mocno dopingowali ich zmagania na 100 metrowym torze.

Rywalizacja odbyła się w dwóch konkurencjach: jazda na rowerze oraz na hulajnodze. Najważniejsza okazała się dobra zabawa, co doskonale widać na uśmiechniętych twarzach dzieci. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, słodki upominek na regenerację sił oraz zestaw odblasków, żeby bezpiecznie poruszać się po gdowskich, i nie tylko, ulicach.

W konkurencji wyścigu rowerów zwyciężyli:

1. Livia Dos Santos
2. Szymon Marciniak
3. Kacper Tekielski
W konkurencji wyścigu hulajnóg zwycięzcami zostali
1. Kasia Dobrowolska
2. Marysia Kolarczyk
3. Weronika Słowik
Gratulacje dla zwycięzców, ale i dla wszystkich zawodników, należą się za wspaniałe wyczucie sportowego ducha walki, ale tez za wzajemny doping i sympatyczna atmosferę zawodów. W radosnym nastroju uczciliśmy zakończenie Rajdu wspólna biesiada przy ognisku przygotowanym przez niezawodnych Rodziców naszych zawodników.