Konkurs Podwodne Królestwo Kucyków

21 lutego, 2018 18:15 News

Wyniki konkursu „Podwodne Królestwo Kucyków”

W październiku 2017 roku grupa „Zajączki” wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Podwodne Królestwo Kucyków” organizowanym w ramach programu „My Little Pony”.
Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci. Wraz z dziećmi stworzyliśmy przestrzenną pracę plastyczną wykorzystując różnorodne materiały, m.in. akwarium, muszelki, ryż. Dzieci miały możliwość pokazania swojej twórczej wyobraźni używając farb, kredek, plasteliny.
31 października opublikowaliśmy pracę na stronie konkursu. Następnym zadaniem było głosowanie, które trwało do 30 listopada 2017 roku. Do głosowania zachęcaliśmy wszystkich pracowników naszego przedszkola, a przede wszystkim rodziców dzieci, którzy bardzo zaangażowali się w pomoc. W pierwszym etapie – głosowaniu uzyskaliśmy 2757 głosów. Za co bardzo dziękujemy!
Udało nam się dostać do ostatniego etapu konkursu, gdzie z pośród 30 prac, które otrzymały największą liczbę głosów jury, w składzie: organizator konkursu, przedstawiciel firmy Hasbro (fundatora nagród) oraz metodyka wychowania przedszkolnego wybrało zwycięzców. Kryteriami oceny pracy przez Jury były: forma wykonania pracy, pomysłowość wykonania oraz zgodność przedstawionych treści z celem konkursu.
20 grudnia 2017 roku ogłoszone zostały wyniki konkursu. Nasza praca zdobyła II miejsce i dzieci pod koniec stycznia dostały zabawki o wartości 3 500 zł. Otrzymanymi zabawkami podzieliliśmy się z innymi grupami w naszym przedszkolu.
Dzieci są bardzo szczęśliwe, z uśmiechem i radością bawią się nowymi zabawkami!
Wszystkim oddającym głosy na naszą pracę dziękujemy!

Sylwia Więcław
Joanna Maj

Skip to content