Wiewiórki – pożegnanie przedszkola

28 czerwca, 2024 10:12 Informacje | News | Ogólne | Wydarzenia

Wiewiórki – pożegnanie przedszkola

Żegnaj Przedszkole! W dniu 19 czerwca nasze przedszkole pożegnały starszaki z grupy Wiewiórki. ,, Wczoraj jeszcze maluszki, dzisiaj dumne starszaki, jak ten czas szybko płynie i przemienia dzieciaki” – tak śpiewały Wiewiórki podczas swojej ostatniej już uroczystości.

Nie tak dawno malutkie, odrobinę zagubione przekraczały próg przedszkola. Z biegiem czasu stawały się coraz śmielsze, stopniowo podejmowały wspólne zabawy, nawiązywały pierwsze przyjaźnie i pokochały przedszkole całym swoim sercem. Teraz – duzi, odważni i samodzielni gotowi podejmować kolejne zadania oraz wyzwania, ale już w szkole, na kolejnym etapie edukacji. Uroczystość Pożegnania absolwenci rozpoczęli naszym polskim tańcem narodowym – polonezem. Następnie zaprezentowały również wiele piosenek m.in. w języku angielskim, wykonały układy taneczne, recytowały wiersze, zagrały na instrumentach do utworu muzycznego. Finalnym punktem uroczystości było wręczenie przez Panią Dyrektor Dyplomów Ukończenia Przedszkola oraz pamiątkowych upominków.

Kochane Wiewiórki! Dziękujemy Wam za te 4 lata wspólnej zabawy i nauki. Życzymy samych sukcesów w szkole, a już niebawem radosnych i bezpiecznych wakacji. Żegnajcie i miło nas wspominajcie.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za wspieranie naszej pracy i wszelkich działań z nią związanych.

Zawsze mogliśmy liczyć na Państwa pomoc!

Wychowawca

Ewa Całka

Skip to content