Uroczyste pożegnanie Krasnali.

25 czerwca, 2018 11:00 News | Ogólne

W ubiegły czwartek kolejna grupa maluchów pożegnała się z naszym Przedszkolem. O godzinie 16.00 Krasnale oficjalnie polonezem rozpoczęły uroczystość a na widowni zasiedli liczniezgromadzeni rodzice, dziadkowie, rodzeństwo naszych milusińskich a także zaproszeni goście, przyjaciele gdowskiego Przedszkola- Wójt Gminy Gdów Pan Zbigniew Wojas, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gdowie Pani Elżbieta Matuszyk , Dyrektor Akademii Małego Człowieka w Gdowie Pani Anna Feliks, Sołtys Gdowa oraz Prezes Zarządu gdowskiej OSP Pan Zbigniew Gumułka, Pan Andrzej Marszałek, Pani Magdalena Surowiec oraz pedagodzy i obsługa Przedszkola. 

 

 

 

 


Grupa w blisko dwu godzinnym programie artystycznym zaprezentowała swój kilkuletni dorobek a także historie grupy przedstawioną w kilku etapach, przez które dzieci przeszły na przestrzenni ostatnich czterech lat, bawiąc się i ucząc w naszym Przedszkolu . Podczas pokazu multimedialnego goście mogli obejrzeć zdjęcia z przedszkolnego życia Krasnali, zobaczyliśmy w jak wielu konkursach i przeglądach uczestniczyła grupa i jak szybko dorosła do wieku szkolnego. W bogatym scenariuszu nie zabrakło wierszy , inscenizacji teatralnych a także muzyki, na koniec Krasnale zatańczyły pięknego Krakowiaka.
Tradycyjnie na finał grupa pod przewodnictwem Pani Agaty Marszałek oraz Pani Sylwii Więcław wręczyła kwiaty i drobne upominki swym rodzicom, szczególne podziękowania przedszkolaki skierowały do Urszuli i Tomasza Bartosz, Marty Lisowskiej, Dominki Jamki- Szałackiej, Aleksandry Szostak, Agnieszki Pietraszewskiej, Barbary Piotrowicz, Dariusza Kurzydyma oraz Moniki Kosiorowskiej.
Słowa uznania dla rodziców i pedagogów wyraziła także Dyrektor naszego Przedszkola Pani Urszula Janicka, która wręczając absolwentom dyplomy podziękowała przede wszystkim najmłodszym za wiele wspólnie spędzonych, pięknych lat .
To było kolejne wzruszające pożegnanie, przed nami jeszcze kilka takich uroczystości. Wszystkim już teraz życzymy ciepłych i wesołych wakacji a w szkole i w domu wiele radości !

Przedszkole Samorządowe w Gdowie.

Pełna relacja fotograficzna na naszym profilu Facebook :

https://www.facebook.com/pg/PrzedszkoleSamorzadoweWGdowie/photos/?tab=album&album_id=260852637798532

Skip to content