,,Święto bajek” w wykonaniu pracowników Przedszkola.

24 lutego, 2020 12:28 News | Ogólne

W niedzielę 8 marca Przedszkole Samorządowe Gdowie przy współpracy z Centrum Kultury w Gdowie zorganizowało „Święto bajek”  –  przedstawienie teatralne dla Marysi Miąsko, która choruje na SMA.

W przedstawieniu wystąpili pracownicy  i absolwenci  Przedszkola Samorządowego w Gdowie wprowadzając publiczność w magiczny świat bajek. Na scenie pojawili się Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Calineczka, Smerfy oraz Pszczółka Maja zachęcając dzieci do wspólnej zabawy.

 

 

Licznie zgromadzona publiczność zasiliła konto Marysi kupując bilety wstępu i biorąc udział w akcji „Kwiatek za datek dla Marysi”. Ręcznie wykonane tulipany cieszyły się ogromnym powodzeniem podobnie jak lizaki rozdawane dzieciom za uśmiech. Swoją cegiełkę dołożyła również Ochotnicza Straż Pożarna z Gdowa sprzedając popcorn.

Łączna kwota, którą zebrano podczas tego wydarzenia to 9539,90 zł.

Szczególne podziękowania składamy wszystkim aktorom, pracownikom przedszkola i członkom ich rodzin, pracownikom Centrum Kultury, wszystkim tym dzięki którym przedstawienie mogło zaistnieć!

W realizacji tego przedsięwzięcia organizatorów wsparli:

– Foto Kulma, Pracownia Hetman, Hurtownia Spożywcza „Aga”, Firma Odzieżowa „Elegant Fathion”, Państwo Surowiec, Piotr Zabdyr, Przedszkole Niepubliczne „Akademia Małego Człowieka”, Zespół „Espresso” za co serdecznie dziękujemy!

Joanna Długosz

Skip to content