Pożegnanie ,,Zajączków”.

27 czerwca, 2018 11:09 News | Ogólne

Pełna wzruszeń i humoru była uroczystość pożegnania Zajączków z gdowskiego Przedszkola. Zajączki to już czwarta grupa przedszkolaków , która  w tym roku odbiera dyplomy absolwenta . W popołudnie aula Przedszkola zapełniła się po brzegi, gości powitała Pani Joanna Maj, która już od początku nie mogła ukryć wzruszenia, bowiem nasze Zajączki to bardzo żywiołowa grupa , która na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich, jak wspominała Pani Dyrektor Urszula Janicka.

Wstępem do inscenizacji był pokaz zdjęć przypominający kilka ostatnich wspólnych lat z przedszkolnego  życia grupy. Inscenizacja teatralno- muzyczna niejednokrotnie nas wzruszyła ale i do  łez rozbawiła, humorystyczne wiersze , skoczne piosenki i wspaniałe taneczne układy, w których dzieci odkrywały przed nami nie jeden talent, tak w skrócie można opisać  to, co zobaczyliśmy podczas uroczystości.  Owacjami na stojąco zakończył się hiszpański pokaz taneczny, w którym główną rolę odegrał tajemniczy Zorro 🙂 , ale i na stojąco gromki brawami wszyscy zgromadzeni podziękowali opiekunom grupy Pani Joannie Maj, Pani Sylwii Więcław i Pani Marii Szostak , do podziękowań i gratulacji dołączyła pani Dyrektor , która wręczyła absolwentom już tradycyjnie dyplomy oraz książki.  Dodatkową niespodzianką dla dzieciaków były kolorowe zestawy , które grupa otrzymała od organizatorów konkursu pt.  ,,Przedszkole na Medal” (Dziennik Polski, Gazeta Krakowska). Upominki były nagrodą dla  Zajączków za zdobycie w tym właśnie  plebiscycie zaszczytnego III miejsca w kategorii   ,,Grupy Przedszkolne’’. Zajączki osobiście już podziękowały swym rodzicom a także wcześniejszym wychowawcom i nauczycielom , swą przygodę z Przedszkolem zaczynały z Panią Joanną Paszkot a później towarzyszyły im m.in. Pannie Klaudia Piechnik i Justyna Wrześniak . Na koniec głos zabrała Pani Ewa Zastawniak- Desoń Przewodnicząca Rady Rodziców gdowskiego Przedszkola, której serdecznie wszyscy dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pomoc na przestrzeni ostatnich lat. Dziękujemy także  wszystkim rodzicom, naszym dzielnym przedszkolakom , obsłudze  Przedszkola za cały rok pracy, Zajączkom gratulujemy wspaniałego występu i życzymy wszelkiej pomyślności w nowym roku szkolnym.

Przedszkole Samorządowe w Gdowie.

Więcej zdjęć w galerii na profilu Facebook: