,, Polska Moimi Oczami”.

16 listopada, 2018 11:21 News | Ogólne

W ubiegłym tygodniu odbyła się w naszym Przedszkolu ocena prac plastycznych zgłoszonych do konkursu pt.: ,, Polska Moimi Oczami”. Do I etapu, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe w Gdowie, dzieciaki mogły zgłosić prace wykonane na papierze w maksymalnym formacie A3 , dowolną techniką plastyczną, a co ważne do ich wykonania mogły przyłączyć się również rodziny naszych przedszkolaków.  Celem konkursu było m.in. rozbudzenie zainteresowań swoją Ojczyzną, rodzinną miejscowością, oraz propagowanie postaw patriotycznych, co w jubileuszowym roku 100.rocznicy Odzyskania Niepodległości, było niezwykle istotne. Jury w składzie Urszula Janicka , Katarzyna Hyży, Barbara Kornecka, Sylwia Więcław szczególną uwagę przywiązywało do oryginalności pomysłu a także do wkładu pracy. Ocena była trudna , każda z prac zasługiwała na uwagę, po długich obradach nagrodzeni zostali:

 

 

 

I miejsce- Jakub Hejmo, grupa Rybki

II miejsce- Franciszek Szostak, grypa Wesołe Żabki

III miejsce- Małgorzata Tracz, grupa Zajączki.

 

Dyrektor Przedszkola Pani Urszula Janicka wręczyła wszystkim uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy, ponadto laureaci otrzymali również nagrody rzeczowe.

Wszystkim dzieciakom serdecznie gratulujemy, laureatom życzymy sukcesów w II etapie konkursu na szczeblu międzygminnym, który odbędzie się już 3 grudnia.

 

Organizatorem II etapu konkursu pt.: ,, Polska Moimi Oczami” jest Przedszkole Samorządowe nr 3 w Wieliczce.

Skip to content