Maki to już nie przedszkolaki.

26 czerwca, 2018 12:27 News | Ogólne

W minionym tygodniu oficjalnie absolwentami gdowskiego Przedszkola stały się również dzieciaki z grupy Maki . Pożegnanie maluchów w auli Przedszkola uroczyście rozpoczęła Pani Dorota Rozwadowska a w pierwszym punkcie programu dzieciaci zachwyciły nas tradycyjnym polonezem . Grupę gromkimi brawami powitali rodzice, dziadkowie, rodzeństwo a także pedagodzy i obsługa Przedszkola.

 

 

 

 

 

Maki na scenie zaprezentowały bardzo bogaty program artystyczny, były wierszowane podziękowania m.in. dla pedagogów Pani Doroty Rozwadowskiej oraz Pani Sylwii Więcław, wesołe piosenki o wakacjach i szkole a także wzruszające wspominania z pięknych przedszkolnych latach . Tradycyjnie już przedszkolaki z rąk Pani Dyrektor Urszuli Janickiej odebrały pamiątkowe dyplomy oraz książki, które mogliśmy zakupić dzięki wsparciu Rady Rodziców. Podziękowania i gratulacje wyraziła także Pani Anna Masłowska, przedstawiciel Rady Rodziców, w tym miejscu my również chcielibyśmy podziękować wszystkim Rodzicom za kilkuletnią współprace i zaangażowanie.
Maki to jedna z bardziej aktywnych grup w naszym Przedszkolu, co widać było podczas prezentacji, dzieciakom nie brak odwagi i talentu i tego właśnie pragniemy życzyć małym absolwentom -by ta odwaga i ciekawość świata towarzyszyły Wam przez długie lata, nie tylko szkolne a Paniom Dorocie i Sylwii gratulujemy wspaniałego przedstawienia.

Maki powodzenia i odwiedźcie czasem nasze Przedszkole!

Przedszkole Samorządowe w Gdowie .

Więcej zdjęć z uroczystości można obejrzeć na naszym profilu Facebook :

https://www.facebook.com/pg/PrzedszkoleSamorzadoweWGdowie/photos/?tab=album&album_id=261699557713840

Skip to content