III Igrzyska Przedszkolaków

17 grudnia, 2018 11:25 News | Ogólne

W zawodach sportowych, które odbyły się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie w ubiegły czwartek, wzięły udział  cztery najstarsze grupy z naszego Przedszkola- Maki, Niezapominajki, Krasnale i Skrzaty.

W Hali ,przy współpracy z trenerem Panem Andrzejem Marszałkiem, zostały zorganizowane zabawy i gry sportowe, a także tor przeszkód, który dzieciaki pokonywały na czas.

Po zmaganiach pełnych emocji w każdej z grup wybrano trzy osoby, które osiągnęły najlepszy wynik.

Grupa MAKI: Mateusz Tuleja , Aleksander Pysz, Jakub Pieronek

Grupa NIEZAPOMINAJKI: Wojciech Wołowiec, Blanka Ziółkowska, Patrycja Desoń

Grupa KRASNALE: Adam Knapik, Sebastian Zając, Hubert Gabryś

Grupa SKRZATY: Sebastian Boguta, Jan Piwowarczyk, Joanna Nóżka

Wyniki finałowe:

I Miejsce KRASNALE

II Miejsce SKRZATY

III Miejsce MAKI

IV Miejsce NIEZAPOMINAJKI

Pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe, które ufundowała Rada Rodziców, wręczyli uczestnikom Igrzysk Pani dyrektor Urszula Janicka oraz Pan Andrzej Marszałek, któremu serdecznie dziejemy za pomoc .

Wszystkim Przedszkolakom gratulujemy nie tylko sukcesów ale i doskonałej formy , brawo!

Agata Marszałek

Halina Stanisz

Pełna relacja zdjęciowa na naszym profilu Facebook.