Finał ,,Tygodnia Dobrego Chleba”.

19 października, 2018 12:49 News | Ogólne

Od rana w naszym Przedszkolu poruszenie, wspaniali goście nas odwiedzili! Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Pierzchowa przyjechały specjalnie by pomóc naszym Przedszkolakom w przygotowaniu smacznych i zdrowych przekąsek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kończący się tydzień w naszym Przedszkolu był ,,Tygodniem Dobrego Chleba”. Dzieci m.in. wypiekały własnoręcznie przygotowane bułeczki i chleby, odwiedzały lokalne piekarnie a w dniu dzisiejszym wspólnie z gospodyniami z Pierzchowa przygotowywały chlebowe przekąski. Dzieci wykorzystały różnego rodzaju pieczywo, warzywa, wędliny sery i słodkie dodatki. Radości było co niemiara, maluchy bardzo chętnie angażowały się w prace a ich pierwsze kulinarne kroki zasługują na pochwałę. Efekty pracy, póki nie znikną , można podziwiać na głównym holu Przedszkola, dzieci przygotowały bardzo duże ilości przekąsek, więc rodziców, dziadków , rodzeństwo zapraszamy do poczęstunku.

Paniom z Pierzchowa serdecznie dziękujemy za poświęcony dla nas czas, było to bardzo miłe przedpołudnie a dla naszych podopiecznych świetna lekcja zdrowego żywienie.

Dziękujemy!

Koordynator projektu: Ewelina Filipiak, Joanna Paszkot.

 

Więcej zdjęć w galerii na naszym profilu Facebook. 

Skip to content