Dzień Rodzin

6 czerwca, 2017 14:05 News | Ogólne

Znalezione obrazy dla zapytania rodzina

 

 

 

Dzień Rodzin

W dniach 1 i 2 czerwca 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Pierwszego dnia bawiły się przedszkolaki z grup „Biedronki”, „Żabki”, „Motylki”, „Słoneczka”, „Pszczółki” i „Niezapominajki” a w drugim dniu dzieci z grup „Zajączki”, Stokrotki”, „Maki”, „Krasnale”, oraz „Skrzaty”.

Na początku pani Dyrektor przywitała wszystkich przybyłych gości i życzyła dobrej zabawy a następnie każda grupa w swoich strojach grupowych przedstawiła krótki program artystyczny, którego tematem przewodnim w tym roku były dobre maniery i kulturalne zachowanie. Po występach odbyła się licytacja „Rzeczy ładnych”, na której można było zakupić oryginalne, własnoręcznie wykonane przez naszych zdolnych rodziców, ozdoby i zabawki.  Piknik uświetnił występ cyrkowców, który dzieci oglądały z zaciekawieniem. Powodzeniem cieszyło się stanowisko malowania twarzy, gdzie można było zmienić się w różne postacie bajkowe, lub zwierzęta egzotyczne.  Organizowanych było wiele konkurencji sportowych, oraz ciekawych i twórczych zajęć plastycznych. Wszelkiego rodzaju dyscypliny były nagradzane drobnymi upominkami. Wszyscy mogli raczyć się grillowaną kiełbaską, pysznymi ciastkami i zdrowymi owocami.

Dzięki słonecznej pogodzie i zaangażowaniu rodziców impreza przebiegła pomyślnie. Zarówno rodzice jak i dzieci świetnie się bawili.  Tego typu imprezy z pewnością pozytywnie wpływają na wzmocnienie więzi rodzinnych, integrują rodziców z placówką , do której uczęszcza dziecko. Są doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, licznie przybyłym uczestnikom.

Skip to content