Dzień Przedszkolaka

22 września, 2017 10:49 News | Ogólne

Znalezione obrazy dla zapytania przedszkolaki     Dzień Przedszkolaka 2017

Wychowanie przedszkolne jest pierwszym i niezmiernie ważnym etapem w wielostronnym rozwoju dzieci. Z tego względu ustanowiono dzień 20 września dniem wszystkich przedszkolaków. W naszym przedszkolu od samego rana panował radosny nastrój.

Nauczyciele poszczególnych grup przygotowali dla swoich milusińskich różnorodne zabawy przy muzyce, wesołe konkurencje i gry, wszystko po to, aby ten dzień kojarzył się z radością i szczęściem. Dzieci chętnie uczestniczyły w grach i konkursach. Na twarzy każdego przedszkolaka gościł szeroki uśmiech, ponieważ każdy wychowanek wiedział, że to jest jego dzień i jego święto.

Na zakończenie tego, pełnego wrażeń dnia, każde dziecko otrzymało słodką niespodziankę.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest nie tylko niezwykle radosnym Dziecięcym Świętem, ale także pretekstem do podjęcia poważnej i szerokiej społecznej dyskusji o roli wczesnej edukacji oraz prawach i potrzebach małego dziecka. "Dziś nie trzeba już udowadniać, że pierwsze lata życia każdego człowieka warunkują jego dalszy rozwój i mają wyraźny wpływ na jego sukces w dorosłym życiu. W tym czasie dziecko rozwija swój twórczy potencjał, zyskuje pierwsze kompetencje społeczne".

Skip to content