Dzień Babci i Dziadka w naszym Przedszkolu.

1 lutego, 2019 15:50 News | Ogólne

Kilka dni temu w naszym Przedszkolu zakończyły się obchody Dnia Babci i Dziadka. Uroczystości odbywały się kolejno w każdym dniu tygodnia poprzedzającym to wyjątkowe święto.??❤️

Podczas uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swe wnuczęta w teatralno-muzycznych inscenizacjach, długo i mozolnie przygotowywanych specjalnie na tę okazję. Przedszkolaki recytowały, śpiewały i tańczyły dla licznie zgromadzonej publiczności. Każdy zaproszony gość otrzymał wyjątkowy prezent , wyjątkowy bo wykonany własnoręcznie przez dzieci. Rodzice wspólnie z wychowawcami przygotowywali słodkie poczęstunki, za co w tym miejscu pragniemy im serdecznie podziękować ! Najważniejszy w tym dniu był jednak uśmiech, a nierzadko łzy szczęścia, co można było obserwować na twarzach wzruszonych i szczęśliwych dziadków.
Wszystkim dziadkom, w imieniu dzieci, serdecznie dziękujemy za przybycie, życząc wszelkiej pomyślności oraz wielu radości nie tylko od święta, a naszym uzdolnionym przedszkolakom gratulujemy wspaniałych występów!

 

Pełna relacja fotograficzna na naszym profilu Facebook. 

Skip to content