Rodzinny Konkurs Plastyczny „Okładka ulubionej książki”

19 kwietnia, 2017 21:41 News

W konkursie zorganizowanym przez nasze przedszkole wzięło udział 31 dzieci wraz z rodzicami.

Wykonane przez dzieci i rodziców okładki prezentowały różne techniki plastyczne

oraz przedstawiały wielu bohaterów ulubionych książek dzieci

zarówno polskich autorów jak i zagranicznych.

Konkurs trwał 21.03.2017 do 31.03.2017r. Głównymi celami konkursu była promocja czytelnictwa oraz poszanowania książek wśród dzieci, a także zachęcanie do wspólnego spędzania czasu z rodziną.

Oceny prac dokonało jury w składzie: Pani Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Gdowie Urszula Janicka, Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gdowie Elżbieta Matuszyk, Pani plastyk Elżbieta Mokrzycka – Murzyn.

Jury przyznało:

• I miejsce: Julia Korpan, Zofia Stanisz, Gabriela Kasprzyk
  • II miejsce: Amelia Trzupek, Aleksander Kasprzyk, Szymon Piskorski, Maja Szostak
  • III miejsce: Maja Kasprzyk, Kuba Mikuła, Karol Frączek, Nikodem Szostak
  • Wyróżnienia: Ewelina Urban, Łukasz Hoduń, Jakub Pieronek, Katarzyna Wania, Lidia Kus, Szymon Łukasiewicz