Jak co roku w Karnawale wszyscy bawią się wspaniale :)

23 lutego, 2017 22:19 News

Bal Karnawałowy

         Bal Karnawałowy dla  przedszkolaków jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci,

dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

            23 lutego 2017r w Przedszkolu Samorządowym w Gdowie odbył się bal karnawałowy.

            Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, biedronki, owieczki,  rycerzy, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Nasze przedszklaki zmieniły się tak, że rozpoznać je było bardzo trudno.

            W pierwszej kolejności dzieci pozowały do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do Hali Sportowej obok Gimnazjum. Hala przystrojona kolorowymi balonami wprawiała w radosny nastrój i zachęcała wszystkich do wesołej zabawy.

          Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez Klaunów. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy naszych dzieci. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

          Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem balu.

            Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

            Kolejny bal karnawałowy już za rok – zapraszamy

 

Skip to content