Żabki i Biedronki w poszukiwaniu Pani Krasnoludkowej…

14 marca, 2019 10:22 News | Ogólne

Z początkiem marca w naszym Przedszkolu odbyły się zajęcia muzyczno-ruchowe, w których uczestniczyły dzieci z grupy: Żabki i Biedronki wraz z rodzicami. Po powitaniu, masażyku i ilustracji piosenki „Krasnoludek”, nasze Krasnoludki wyruszyły w podróż do Pani Krasnoludkowej.

Podczas podróży Krasnoludki napotkały wiele przygód, czekały na nich przeszkody i zabawy z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Między innymi przedszkolaki przechodziły przez tunel, pokonały wiadukt, przechodziły przez wąską kładkę,  wspinały się i przedzierały przez gęsty las. Kiedy już Krasnoludki odnalazły panią Krasnoludkową  nastał czas na relaks przy muzyce klasycznej. Na zakończenie dzieci z pomocą rodziców wykonały pracę plastyczną „Krasnal”. Zarówno dzieci, jak i rodzice dobrze bawili się podczas zabaw.

Barbara Kornecka