Zielona Noc w Przedszkolu

4 lipca, 2018 14:44 News | Ogólne

Pod koniec czerwca grupa Krasnali , Maków i Skrzatów spędziła w naszym Przedszkolu tzw. ,,zieloną noc”. Dla dzieciaków była to nie lada frajda a atrakcje przygotowane przez opiekunów  i  wychowawców nie miały końca.

Wszystko zaczęło się tuz po godzinie 17, grupa ponad 70 dzieci wybrała się do mieszczącej się po sąsiedzku Gminnej Hali Sportowej, gdzie Pan Andrzej Marszałek przeprowadził zajęcia sportowe. W kolejnych punktach programu znalazły się m.in. spacer na lody,  zabawy i gry plenerowe, kolacja a wszystko zakończyła zabawa taneczna na Auli Przedszkola. Dla naszych przedszkolaków, którzy w większości od nowego roku będą już pierwszoklasistami, było to ogromne przeżycie, dzieci bawiły się świetnie a następnego dnia niechętnie opuszczały Przedszkole 🙂 .

Poniżej galeria zdjęć: