Zakończenie roku- grupa Krasnale.

9 lipca, 2019 14:05 News | Ogólne

Mamy już wakacje, ale na chwilę wróćmy jeszcze wspomnieniami do ostatnich dni czerwca, w których to z naszym Przedszkolem żegnała się grupa Krasnali.
Pełen wzruszeń i uśmiechu był program artystyczny przygotowany przez Krasnale, oczywiście pod przewodnictwem niezastąpionej pani Joanny Paszkot. Dzieciaki rozpoczęły bardzo uroczyście bo polonezem, następnie pojawiły się wiersze, piosenki, a także podziękowania dla nauczycieli i personelu Przedszkola. Humorystyczne scenki przeplatały się ze wzruszającymi wspomnieniami, a na finał wszyscy wspólnie obejrzeliśmy prezentację zdjęć, które w dużym skrócie przedstawiały przedszkolne życie Krasnali.

 

 

 

 

 

Z rąk pani Dyrektor Urszuli Janickiej, a także wychowawcy Pani Joanny Paszkot każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, medal oraz słodycze. Podziękowania dla wszystkich nauczycieli oraz obsługi, ale przede wszystkim dla Pani Joanny skierowała również Rada Rodziców,  podkreślając ogrom zaangażowania jaki Pani Joanna włożyła w wychowanie dzieci, to było naprawdę miłe popołudnie.
Bardzo serdecznie dziękujemy również pani Halinie Stanisz oraz Pani Małgorzacie Chojnackiej- Gąsior za kolejny rok wspaniałej współpracy,  dziękujemy Radzie Rodziców za wspieranie wszelkich inicjatyw, a naszym już absolwentom życzymy miłych wakacji oraz powodzenia nie tylko w szkole, ale i w codziennym życiu!

 

Pełna relacja fotograficzna na naszym porfilu Facebook. 

Skip to content