ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA- SKRZATY

5 lipca, 2018 14:13 News | Ogólne

Dzień 26 czerwca dla jednych był to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, czas zadumy i wzruszeń, bowiem właśnie w tym dniu dzieci z grupy Skrzaty pożegnały się z Przedszkolem. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Były to lata niezwykłe zarówno dla dzieci, rodziców, jak i opiekunów i wychowawców . Zakończył się przedszkolny okres przyjaźni, wspólnych zabaw, pracy i spotkań.

 

 

 

 

 

 


Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Oliwia przywitała przybyłych gości słowami wiersza – „ Będzie trochę śmiechu, będzie trochę łez, ale się nie martwcie, bo w życiu już tak jest.”
I tak też było, zgromadzeni goście obejrzeli „wesoły taniec” z kapeluszami w wykonaniu chłopców i bardzo żywiołowy pokaz dziewczynek z pomponami do piosenki „Samba De Janeiro”. Dzieci udowodniły, że są przygotowane do szkoły śpiewająco, wykonując stare hity polskiej muzyki rockowej. Następnie przedszkolaki podziękowały wierszami wszystkim pracownikom Przedszkola , pani Elżbiecie Matuszyk Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gdowie oraz swoim rodzicom. Nie zabrakło również łez , na zakończenie Skrzaty zaśpiewały bardzo wzruszającą piosenkę: „Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno”.Tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz wielu nowych przyjaźni.
Na finał tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, drobne upominki, książki i zdjęcia. Były także życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor Urszuli Janickiej.

Joanna Mróz –wychowawca .

Więcej zdjęć na przedszkolnym profilu Facebook:

https://www.facebook.com/pg/PrzedszkoleSamorzadoweWGdowie/photos/?tab=album&album_id=268789560338173

Skip to content