ZAKOŃCZENIE MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” .

20 marca, 2019 13:05 News | Ogólne

31 grudnia zakończyliśmy w naszym przedszkolu realizację projektu pt. „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

W projekt zaangażowanych było 18 nauczycielek oraz dzieci z grup: „Rybki”, „Kaczuszki”, „Jeżyki”, „Wesołe Żabki”, „Niezapominajki”, „Skrzaty”, „Maki”, „Krasnale”, łącznie ok. 180 dzieci.

 

 

 

W ramach projektu zorganizowano m.in. naukę i wspólne odśpiewanie hymnu , zajęcia otwarte dla rodziców, apel z okazji 11 listopada, naukę tańców ludowych oraz wierszy o tematyce patriotycznej, przygotowanie i wykonanie wystawy „Piękna nasza Polska cała” w holu przedszkola oraz w salach przedszkolnych, spotkania z ciekawymi ludźmi z terenu naszej gminy , prezentacje historyczne , zajęcia i konkursy plastyczne, „Dzień Mody Patriotycznej ”- wzięły w nim udział dzieci z najstarszych grup, które zaprezentowały stroje ludowe, zasadzenie ,,Drzewa pamięci”,  ponadto wycieczki, zawody sportowe oraz turnieje .

Szereg działań został zorganizowany dzięki ogromnemu zaangażowaniu  dzieci, nauczycieli a także rodziców , dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie  za aktywny i twórczy udział w tym wyjątkowym projekcie. Był to czas wytężonej pracy, a szeroki wachlarz wydarzeń był dla nas wszystkich bardzo pouczający.

Szczegółowy opis wydarzeń, które odbyły się w ramach projektu znajdą Państwo w załączniku. Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem.

Agata Marszałek

Ewelina Bujak

Opis projektu

Skip to content