,, Wielkanoc tuż, tuż ”.

30 marca, 2018 11:17 News | Ogólne

W tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne dużo się dzieje w naszym Przedszkolu. Dzieciaki składają sobie życzenia, przygotowują świąteczne ozdoby, wśród których znalazło się blisko 200 kolorowych pisanek, które ozdobiły wielkanocne drzewo przy Kościele Parafialnym w Gdowie. W środę mieliśmy uroczyste, świąteczne śniadanie a jeszcze tego samego dnia dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpiła grupa Motylków .
Grupa przedszkolaków pod opieką Pani Joanny Paszkot przygotowała dla nas teatrzyk świąteczny pt. ,, Wielkanoc tuż, tuż”. W mini spektaklu z ciekawym scenariuszem, wyróżniały się wspaniała muzyka i choreografia oraz kolorowe i pomysłowe stroje. Dzieciaki przedstawiły swoim rówieśnikom tradycje i obrzędy, które towarzyszą nam właśnie w czasie Świąt , przedstawienie było pełne humoru, ale co najważniejsze nasi mali aktorzy wyróżnili się ogromnym talentem artystycznym . Na koniec czekała nas wszystkich niespodzianka , śmigus dyngus , który rzecz jasna wywołał  najwięcej emocji , wszystko to sprawiło, że publiczność w naszym przedszkolu nagrodziła grupę gromkimi brawami.

Motylkom i Pani Joannie bardzo dziękujemy za taki artystyczny prezent przedświąteczny a także gratulujemy pomysłu i zaangażowania w przygotowanie wspaniałego przedstawienia .

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć na naszym profilu Facebook w albumie pt.: ,,Wielkanocny teatrzyk”.

 

Skip to content