Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

3 lutego, 2020 13:43 News | Ogólne

Końcem stycznia, każdego roku w naszym Przedszkolu dzieciaki zapraszają wyjątkowych gości, a to oczywiście Dziadkowie i Babcie naszych milusińskich. Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka trwają cały tydzień, ale przygotowania do nich już od początku roku szkolnego. Każda z grup wraz z wychowawcami przygotowuje inscenizacje teatralno- muzyczne, a dzięki pomocy rodziców, za co serdecznie dziękujemy, zaproszeni goście mogą zasiąść wygodnie przy kawie i smacznym deserze.

 

 

 

 

 

Dzieciaki wkładają całe swe serce i umiejętności by wypaść jak najlepiej, w tych dniach towarzyszy nam wszystkim ogrom emocji, ponadto każda Babcia i każdy Dziadek otrzymują od swojego wnuka własnoręcznie przygotowany upominek, w tym roku w większości były to czekoladowe bombonierki. Wyobraźnia wychowawców i naszych przedszkolaków nie zna granic , a zadowolenie i duma malowały się na twarzach dziadków bez końca.

Wszystkim zaproszonym gościom bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie, rodzicom i opiekunom za wsparcie wychowawców, a przedszkolakom za wytrwałość , odwagę i piękne występy.

Skip to content