Tradycyjny Rajd Rowerkowy już za nami.

11 maja, 2018 14:15 News | Ogólne

W dniu 10.05.2018 r. w naszym Przedszkolu odbył się XVII Rajd Rowerkowy.

Przedszkolaki  z grup ,,Zajączki” i ,,Niezapominajki” walczyły o najlepsze czasy na trasie wytyczonej przy Hali Sportowej w Gdowie. Dzieciom kibicowali rodzice, rodzeństwo oraz opiekunowie z Przedszkola. Maluchy były świetnie przygotowane do rywalizacji, każdy miał kask, ochraniacze , odpowiedni strój sportowy i przede wszystkim doskonały humor. Wyścig przebiegał w parach na odcinku 100 m,  w dwóch kategoriach : jazda na rowerze na czterech kołach i na rowerze na dwóch kołach.

Po zakończeniu rajdu organizatorzy zaprosili wszystkich do grupowych konkurencji sportowych, w których  mogły wykazać się całe rodziny, nagrodą były słodkie upominki. Na finał tradycyjnie zwycięzcy oraz wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Na strudzonych sportowymi zmaganiami a także kibiców czekał poczęstunek z grilla.

Czwartkowe popołudnie w naszym Przedszkolu uważamy za bardzo udane. Konkurencjom towarzyszył duch sportowej rywalizacji, na twarzach dzieci i ich rodzin promieniały uśmiechy a pogoda była wymarzona do aktywności na świeżym powietrzu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzinom, zwycięzcom gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejne sportowe wydarzenie- Gminną Spartakiadę Przedszkolaków, która odbędzie się w czwartek 17 maja na terenie kompleksu sportowego ,,Orlik” oraz  Gimnazjum w Gdowie .

Do zobaczenia!

Poniżej wyniki czwartkowych zmagań:

  • Jazda na rowerze na 2 kołach

I miejsce Karol Frączek

II miejsce Franciszek Drewnicki

III miejsce Antoni Twardowski

  • Jazda na rowerze na 4 kołach

I miejsce Szymon Łukasiewicz

II miejsce Julia Korpan

III miejsce Yasmine Segaier

Skip to content