Pszczółki i Biedronki w Rabkolandzie .

20 czerwca, 2018 14:08 News | Ogólne

W poniedziałek 18 czerwca przedszkolaki z grupy „Pszczółek” i „Biedronek” wybrały się do Parku Rozrywki i Edukacji „Rabkoland” w Rabce Zdroju.

Rabkoland jest największym w Małopolsce parkiem rozrywki dysponującym bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych, typowych dla wesołego miasteczka.

Dzieci mogły pośmiać się, oglądając swoje odbicie w krzywych lustrach albo zwiedzając Wesołą Farmę. Dużo radości sprawił dzieciom Rura Park, gdzie w plątaninie schodów, kładek, zjazdów i labiryncie szaleli do oporu. Mogli też zobaczyć jak wygląda świat do góry nogami za sprawą Odwróconego Domu.

 

 

Przedszkolaki bawiły się świetnie: galopowały na koniach, latały samolotem, pływały rowerkami wodnymi, kręciły się na różnych karuzelach, jeździły samochodzikami i kolejkami, bawiły się w wiosce Wikingów, a także w tzw. Dolinie Trzmiela.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Z ust nie schodził uśmiech, co jest najlepszym dowodem na atrakcyjność takiej formy aktywnego spędzania czasu.

Wizytę w Rabkolandzie zakończyliśmy w Muzeum Orderu Uśmiechu, gdzie dzieci poznały historię i zasady przyznawania tego orderu a także poznały nazwiska kilku Polaków, którzy ten order otrzymali.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wycieczka do wesołego miasteczka to wspaniały prezent na zakończenie roku przedszkolnego!

Skip to content