Pożegnanie z przedszkolem 2021

6 lipca, 2021 14:59 Informacje | News | Ogólne | Wydarzenia

Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny bagaż, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się w przedszkolu: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy to niezatarte, ważne wspomnienia ich dzieciństwa, a może nawet najważniejsze!

 

W tym roku z przedszkolem żegnały się dzieci z grup „Jeżyki”, „Kaczuszki”, „Słoneczka” i „Rybki”. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek.  Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych wyzwań.

Na pożegnanie z przedszkolem dzieci, pod kierunkiem swoich nauczycielek, przygotowały wspaniałe występy artystyczne. Każda z grup żegnała przedszkole w innym dniu, ale w równie doniosły i uroczysty sposób. Były przepięknie wytańczone Polonezy, chwytające za serce wiersze, tańce, instrumentacje i piosenki. Były także życzenia i podziękowania, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć,  aby nowe mogło się  zacząć.

Dzięki ofiarności Rodziców i Rady Rodziców dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc, wsparcie

i życzymy dumy z sukcesów naszych wychowanków!

Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji, nowych przyjaźni

i powodzenia w szkolnej edukacji.

Galeria:

Skip to content