Nadszedł czas pożegnań.

22 czerwca, 2018 12:39 News | Ogólne

W mijającym tygodniu w naszym Przedszkolu odbyły się wyjątkowe uroczystości pożegnania najstarszych dzieciaków. W sumie w roku szkolnym 2017/2018 absolwentami gdowskiego  Przedszkola oficjalnie stało się ponad 100 maluchów.

Jedną z grup , której zostały wręczone dyplomy ukończenia Przedszkola była grupa Niezapominajki z Paniami Ewą Całką, Marzeną Góral oraz Ewą Wrześniak.

 

 

 

 

 

W środowe popołudnie uroczystość oficjalnie rozpoczęła Pani Ewa Całka witając zaproszonych gości, Rodziców,  pedagogów ,dyrekcję i obsługę naszego Przedszkola. Następnie krakowiakiem grupa wprowadziła nas w część artystyczną.  Wierszykom, inscenizacją teatralnym i muzycznym oraz podziękowaniom  nie było końca, uśmiech na twarzach  rodziców przeplatał się ze łzami wzruszenia. Było na prawdę pęknie a dzieciaki doskonale opanowały długo opracowywany i szlifowany scenariusz. Na koniec  starsza część grupy wręczyła drobne upominki swym młodszym kolegom, którzy jeszcze nie żegnają się z Przedszkolem, sami absolwenci z rąk wychowawców oraz Pani Dyrektor Urszuli Janickiej  otrzymali pamiątkowe dyplomy a także książki , które ufundowała Rada Rodziców.

Pedagogom, obsłudze Przedszkola dziękujemy za cały rok ciężkiej pracy, Rodzicom w szczególności Radzie Rodziców- Panu Dariuszowi Banaś, Pani Klaudii Grzywacz , Pani Celinie Rumer za ogromne wsparcie i zaangażowanie w życie Przedszkola   a dzieciakom za uśmiech na twarzy , którym co dzień witaliście nas już od progu.

Absolwentom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w szkole , nowych przyjaciół i wytrwałości na tej nowej , dorosłej życiowej drodze .

 

Przedszkole Samorządowe w Gdowie.

Skip to content