Mikołajowe prezenty pojechały do hospicjum, czyli jak przebiegła charytatywna akcja pt.: ,, Czapka Mikołaja”.

18 grudnia, 2019 11:42 News | Ogólne

Nasze Przedszkolaki i ich rodzie już po raz kolejny spisali się na medal. Do 13 grudnia trwała zbiórka prezentów dla dzieci nieuleczalnie i przewlekle chorych z Małopolskiego Hospicjum w Krakowie . I tak w ciągu zaledwie kilku tygodni udało się nam zebrać mnóstwo pięknych, nowych zabawek, pluszaków, ubranek, książek, gier… sam pracownik hospicjum był miło zaskoczony i zdziwiony ilością, której finalnie nie udało się załadować w jednym transporcie.
Wszystkim, którzy zaangażowali się w tą akcje stokrotne dzięki, sprawiliście, że na twarzach tych dzieci w święta pojawią się uśmiechy i choć na chwilę będą mogły zapomnieć o chorobie.
DZIĘKUJEMY!

Koordynatorzy: Katarzyna Hyży , Katarzyna Kowalska, Agnieszka Paruch.