27 listopada, 2022 22:28 Informacje | News | Ogólne | Wydarzenia

W dniu 25.11.2022r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach

Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Każde dziecko przyniosło w tym dniu do przedszkola swojego „milutkiego przyjaciela”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, brały udział w różnych zabawach ruchowych, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne. Dzieci przygotowały również pyszne słodkie misie które szybko zniknęły z talerzyków. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.