Dwa III- cie miejsca w rankingu powiatowym dla Przedszkola Samorządowego w Gdowie!

24 maja, 2018 13:47 News | Ogólne

W kończącym się wczoraj głosowaniu do plebiscytu PRZEDSZKOLE NA MEDAL na III miejscu w kategorii GRUPY PRZEDSZKOLNE (powiat wielicki) uplasowała się grupa ZAJĄCZKI a w kategorii NAUCZYCIELI (powiat wielicki) III miejsce zdobyła Pani Joanna Maj.

Akcja „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” poświęcona przedszkolom rozpoczęła się już w kwietniu , z naszego przedszkola zostały zgłoszone trzy grupy oraz trzy panie nauczycielki, głosowanie odbywało się za pomocą sms i zakończyło się w 24 maja o godz. 21.00.
Celem akcji było m.in. pokazanie jak świetnie na co dzień w przedszkolach bawią się i uczą małopolskie maluszki i starszaki. W każdym mieście i powiecie czytelnicy wybrali najsympatyczniejszą grupę przedszkolną, nauczycielkę oraz placówkę, dla nas była to doskonała okazja do prezentacji i promocji przedszkola w Gdowie. Samych nominacji do Plebiscytu najczęściej dokonywali Rodzice więc było to dla nas już duże wyróżnienie a fakt, że zdobyliśmy podium w dwóch kategoriach napawa do dumy.
Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos, jest to duży kredyt zaufania jak również ogromna satysfakcja.
Laureatom serdecznie gratulujemy.

Wyniki:

http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/przedszkole-na-medal/a/przedszkole-na-medal-wybraliscie-najlepsze-przedszkola-i-nauczycielki-oraz-najsympatyczniejsze-grupy-maluchow,13018140/?utm_source=FB&utm_medium=final&utm_campaign=PRZEDSZKOLE

Skip to content