Bal Karnawałowy

25 lutego, 2022 23:45 Informacje | News | Ogólne | Wydarzenia

BAL KARNAWAŁOWY

 

 

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w dniu 24.02.2022 w naszym przedszkolu kiedyodbył się wielki Bal Karnawałowy.

 

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.  Każda sala była pięknie przystrojona a wystrój sal wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała dzieci  do tańca, przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Były pokazy kolorowych świateł i baniek mydlanych. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na salach podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo zmęczenia.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Skip to content