Jak Krasnale z Niezapominajkami Przedszkole żegnały

26 czerwca, 2017 00:20 News

Znalezione obrazy dla zapytania pożegnanie z przedszkolem

Pożegnanie z Przedszkolem

21 czerwca był wyjątkowym dniem dla dzieci z grupy Krasnale oraz z grupy Niezapominajki z Przedszkola Samorządowego w Gdowie. W tym dniu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie przedszkola.

 

Szczególnymi gośćmi tej uroczystości byli rodzice, pani Dyrektor Urszula Janicka, grono pedagogiczne oraz personel administracyjno-obsługowy przedszkola. Podczas uroczystości swoją obecnością zaszczycił nas gość honorowy, pani Dyrektor Gdowskiego Centrum Obsługi Oświaty – Julita Natkaniec. Po powitaniu gości, dzieci zaprezentowały występ artystyczny: zatańczyły poloneza, zagrały na instrumentach utwór „Marsz Radetzky`ego”, odegrały krótkie przedstawienie o Kubusiu Puchatku, które było przeplatane tańcem angielskim „Specknerin” i różnymi piosenkami z repertuaru przedszkolaka. Recytowały wiersze dziękując tym samym Dyrekcji, gościom honorowym, wychowawcom oraz całemu personelowi przedszkola za ten wspaniały czas. Na koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów ukończenia przedszkola.

Absolwentom życzymy samych sukcesów w szkole oraz spokojnych i udanych wakacji.

Skip to content