„Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary”

24 listopada, 2016 21:58 News

Andrzejki w Naszym Przedszkolu to już tradycja, w tym roku obchodziliśmy je 24 listopada. Był to dzień radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Przedszkolaki z pomocą swoich rodziców przygotowały cudowne i pomysłowe stroje inspirowane głównie ich ulubionymi, bajkowymi postaciami, ale też marzeniami związanymi z przyszłością. Nie zabrakło wśród przebierańców Myszki Mini, Dzwoneczka, Kapitana Haka, jak i policjantów, księżniczek, wróżek.

W tym dniu wszyscy świetnie się bawili; wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Wesoła zabawa w gronie kolegów sprawiła, iż w przedszkolu zagościł radosny i wyjątkowy nastrój. Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem.

fotcb5d fotc025 20161124_105244 20161124_094436

Skip to content