Dzień Babci i Dziadka 2017

19 lutego, 2017 20:54 News

 

 

W Przedszkolu Samorządowym w Gdowie zakończył się tydzień,

podczas którego świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Uroczystości odbywały się od poniedziałku do piątku, dzieci z młodszych grup prezentowały się o 13:00, starsze o 16:00. Było to prawdziwe wyzwanie organizacyjne, ale dzięki zgodnej współpracy i wielkiej pomocy rodziców wszystko przebiegło doskonale.

Młodzi artyści przygotowani przez swoje Panie nauczycielki prezentowali rozmaite programy artystyczne, nie zabrakło pełnych uroku Jasełek, tradycyjnych wierszy i piosenek o babci i dziadku, a także występów typu talent show, czy różnych scenek teatralnych jak „Piekł dziadek babkę” czy „Dziewczynka z zapałkami”. Prezentacje taneczne i gra na instrumentach dopełniały wyjątkową atmosferę. Każdy występ kończył się odśpiewaniem wzniosłego sto lat oraz wręczeniem własnoręcznie wykonanych przez dzieci upominków. Dziadkowie mieli czas na rozmowy przy poczęstunku przygotowanym przez niezawodne Panie z kuchni.  Już z niecierpliwością oczekujemy na kolejny tak wyjątkowy tydzień w przyszłym roku.   

 

 

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content